CO NABÍZÍME

Rehabilitace

Vychází z latinského re-habilis (znovu zručný/schopný). Náš tým Vám nabízí možnost komplexního kineziologického rozboru, na základě kterého určí původ Vašich obtíží a stanoví a provede optimální terapeutický postup. Léčba zahrnuje nejen prvky kinezioterapie a manuální terapie, ale také úpravu pracovního prostředí pro docílení ideální ergonomie práce, korekci a nácvik nejčastějších pohybových stereotypů a návyků, či optimalizaci Vašeho sportovního výkonu. Naší snahou je léčba kauzální, tedy léčba původu obtíží, nikoli pouze symptomatická, tedy konečných důsledků.


Fyzioterapie

Léčba pohybového aparátu. Fyzioterapeutická léčba je pro Vás ideální, trpíte-li akutními, chronickými, ale i poúrazovými či pooperačními stavy, bolestmi zad jakéhokoli původu, ztuhlou krční páteří, brněním či nepříjemnými pocity v horních i dolních končetinách a dalším. Dále Vám nabízíme možnost korekce vadného držení těla u dospělých i u dětí, léčbu plochonoží, vbočených palců i jiných k tomu přidružených obtíží, či terapii funkční sterility metodou podle Ludmily Mojžíšové.  


Individuální tenisový rozbor

Od října 2019 nově nabízíme individuální tenisový rozbor pro klienty Teniscentra Jihlava. Chcete využít možnosti odstranit bolesti pohybového aparátu a současně pracovat na zdokonalení herních pohybových stereotypů individuálně pod vedením zkušeného fyzioterapeuta? Individuální rozbor zahrnuje:

  • komplexní kineziologický rozbor 
  • fyzioterapeutické ošetření 
  • videorozbor podání 
  • kompenzační cvičení 
  • stretching 
  • stabilizační cvičení 
  • kineziotaping

Dopřejte svým blízkým kvalitní fyzioterapeutickou péči a potěšte je DÁRKOVÝM POUKAZEM na naše služby. Nabízíme poukazy v hodnotě 800, 1600 nebo 2400 Kč. Poukazy je možné vyzvednou osobně v ordinační době na adrese Znojemská 79, Jihlava, nebo zaslat poštou na Vaši adresu.


Kineziotaping

Velmi moderní a účinná metoda pro uvolnění přetížených svalů či pro jejich aktivaci, pokud jsou naopak oslabené. 

Vhodná nejen pro sportovce, ale i pro manuálně pracující populaci. 

Možnost využít této služby samostatně, nebo zdarma v rámci rehabilitační či fyzioterapeutické lekce. 


Fyzioterapie ve Vaší firmě

Chcete, aby si Vaši zaměstnanci zbytečně neničili záda špatným sezením nebo nevhodně upravenou pracovní plochou? Chcete, aby se díky pohodlnému a bezbolestnému sedu mohli plně soustředit na práci? Využijte naší nabídky fyzioterapie přímo ve Vaší firmě a dopřejte svým zaměstnancům zdravé pracovní prostředí.


Masáže

Nabízíme klasickou i sportovní masáž celého těla, končetin, nebo pouze zad a šíje, vždy s přihlédnutím k aktuálnímu stavu klienta a jeho nejpřetíženějším partiím. Nedílnou součástí našich masáží je krátká diagnostika obtíží, na základě které jsme schopni poskytnout co možná nejkvalitnější péči.