CO NABÍZÍME

Rehabilitace

Vychází z latinského re-habilis (znovu zručný/schopný). Náš tým Vám nabízí možnost komplexního kineziologického rozboru, na základě kterého určí původ Vašich obtíží a stanoví a provede optimální terapeutický postup. Léčba zahrnuje nejen prvky kinezioterapie a manuální terapie, ale také úpravu pracovního prostředí pro docílení ideální ergonomie práce, korekci a nácvik nejčastějších pohybových stereotypů a návyků, či optimalizaci Vašeho sportovního výkonu. Naší snahou je léčba kauzální, tedy léčba původu obtíží, nikoli pouze symptomatická, tedy konečných důsledků.


Fyzioterapie

Léčba pohybového aparátu. Fyzioterapeutická léčba je pro Vás ideální, trpíte-li akutními, chronickými, ale i poúrazovými či pooperačními stavy, bolestmi zad jakéhokoli původu, ztuhlou krční páteří, brněním či nepříjemnými pocity v horních i dolních končetinách a dalším. Dále Vám nabízíme možnost korekce vadného držení těla u dospělých i u dětí, léčbu plochonoží, vbočených palců i jiných k tomu přidružených obtíží, či terapii funkční sterility metodou podle Ludmily Mojžíšové.  


Dopřejte svým blízkým kvalitní fyzioterapeutickou péči a potěšte je DÁRKOVÝM POUKAZEM na naše služby. Nabízíme poukazy v hodnotě 800, 1600 nebo 2400 Kč. Poukazy je možné vyzvednou osobně v ordinační době na adrese Znojemská 79, Jihlava, nebo zaslat poštou na Vaši adresu.


Kineziotaping

Velmi moderní a účinná metoda pro uvolnění přetížených svalů či pro jejich aktivaci, pokud jsou naopak oslabené. 

Vhodná nejen pro sportovce, ale i pro manuálně pracující populaci. 

Možnost využít této služby samostatně, nebo zdarma v rámci rehabilitační či fyzioterapeutické lekce. 


Fyzioterapie ve Vaší firmě

Chcete, aby si Vaši zaměstnanci zbytečně neničili záda špatným sezením nebo nevhodně upravenou pracovní plochou? Chcete, aby se díky pohodlnému a bezbolestnému sedu mohli plně soustředit na práci? Využijte naší nabídky fyzioterapie přímo ve Vaší firmě a dopřejte svým zaměstnancům zdravé pracovní prostředí.


Masáže

Nabízíme klasickou i sportovní masáž celého těla, končetin, nebo pouze zad a šíje, vždy s přihlédnutím k aktuálnímu stavu klienta a jeho nejpřetíženějším partiím. Nedílnou součástí našich masáží je krátká diagnostika obtíží, na základě které jsme schopni poskytnout co možná nejkvalitnější péči.